G-shot – powiększanie punktu G dla zwiększenia doznań seksualnych

Przejdź do sekcji

Co to jest G-shot?

Udane życie seksualne wpływa na nasze codzienne funkcjonowanie, wpływa na wydzielanie hormonu szczęścia i poczucie zadowolenia. Zabieg g shot, znany również jako zastrzyk orgazmu, to niechirurgiczna metoda, która ma na celu powiększenie, ujędrnienie i uwydatnienie punktu G poprzez wstrzyknięcie preparatu kwasu hialuronowego. Podanie preparatu zwiększa objętość i uwypukla tzw. punktu G, wpływając tym samym na zwiększenie powierzchni z receptorami w tej najbardziej erogennej strefie kobiecego ciała.

Na czym polega zabieg powiększania punktu G?

Punkt g to najbardziej erogenne miejsce w ciele kobiety, aby uzyskać efekt wypełnienia i uwypuklenia punktu G wykorzystujemy zabieg augmentacji, czyli ostrzykiwania preparatem na bazie kwasu hialuronowego. Substancja wypełnia tkankę, uwydatnia i ujędrnia ją, dzięki czemu jest ona bardziej odkryta, a przez to wrażliwsza na bodźce podczas stosunku. Kwas hialuronowy, jaki stosujemy do tego celu, jest odpowiednio usieciowany.

Czy G-shot boli?

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym,
nie jest bolesny, towarzyszy mu jedynie uczucie rozpierania związane z podawaniem kwasu hialuronowego.

Czy G–shot jest bezpieczny?

Zabieg G shot jest całkowicie bezpieczny. Zabieg wykonywany jest przy użyciu kwasu hialuronowego, substancji która naturalnie występuje w organizmach żywych- także ludzkim. W związku z powyższym nie występują żadne reakcje alergiczne.

Co daje powiększenie punktu G?

Punkt „G” to skupisko zakończeń nerwowych znajdujących się na przedniej ścianie pochwy, kilka centymetrów od wejścia do niej. Odpowiednia stymulacja i pobudzenie tego miejsca może być sposobem na osiągnięcie orgazmu.Wrażliwość punktu g zależy m. in. od jego uwydatnienia. Ostrzykiwanie punktu G ma na celu powiększenie i uwypuklenie delikatnego rejonu, a tym samym zwiększa doznania seksualne i ich intensywność.

Efekty, wskazania i przeciwwskazania

EFEKTY

Punkt „G” to skupisko zakończeń nerwowych znajdujących się na przedniej ścianie pochwy, kilka centymetrów od wejścia do niej. Odpowiednia stymulacja i pobudzenie tego miejsca może być sposobem na osiągnięcie orgazmu.Wrażliwość punktu g zależy m. in. od jego uwydatnienia. Ostrzykiwanie punktu G ma na celu powiększenie i uwypuklenie delikatnego rejonu, a tym samym zwiększa doznania seksualne i ich intensywność.

WSKAZANIA

 • nieprawidłowa budowa anatomiczna stref intymnych;
 • brak zadowolenia z życia seksualnego (menopauza, przebyte porody)
 • chęć zwiększenia doznań podczas zbliżeń;
 • wulwudynia

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża i okres wczesnego połogu
 • aktywna opryszczka
 • choroba nowotworowa
 • uczulenie na kwas hialuronowy
 • infekcje lub uszkodzenia naskórka w okolicach intymnych
 • miesiączka
 • nieprawidłowy wynik cytologii

Jak przygotować się do powiększania punktu G

Przed zabiegiem powiększania punktu g kwasem hialuronowym niezbędna jest konsultacja z lekarzem specjalistą z zakresu ginekologii estetycznej. Podczas spotkania lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad, określa ogólny stan zdrowia, a także analizuje motywacje oraz oczekiwania pacjentki względem zabiegu. Do zabiegu wymagane są aktualne wyniki badania cytologicznego. Przed planowanym zabiegiem wskazane jest przyjęcie dużej ilości płynów. Pacjentka powinna spożyć do 3 litrów płynów. Na 7 dni przed zabiegiem powiększania punktu g należy zaprzestać stosowania Aspiryny lub niesterydowych leków przeciwzapalnych. Wskazane jest również wykonanie wymazu z pochwy w celu wykluczenia przeciwskazań.

Zalecenia po zabiegu

Pacjentka niemal od razu może wrócić do codziennych zajęć. Zalecana się 3 dniowe wstrzymanie się z aktywnością seksualną. Augmentacja punktu G, polega na podaniu preparatu na bazie kwasu hialuronowego. W celu intensyfikacji efektów w tym celu zaleca się przyjmowanie dużej ilości płynów – około 2 – 2,5l.

Ile trzeba czekać na efekty i co ile zabieg można powtarzać?

Powiększanie punktu G daje natychmiastowy rezultat w postaci zwiększenia doznań seksualnych. Efekty zabiegu utrzymują się do 2 lat i są uzależnione od osobniczych uwarunkowań i predyspozycji. Po tym czasie zabieg można powtórzyć.

Cennik

Koszt powiększenia punktu g kwasem hialuronowym to

Zabiegi
rekomendowane

Zabiegi rekomendowane

Clearlift

Clearlift

Dermapen

Dermapen

Zapisz się na zabieg

Wypełnij formularz

  Kontakt

  Zadzwoń

  510 060 918
  (42) 253 19 50

  Napisz E-mail

  biuro@velvetclinic.pl

  Nasz adres

  Odwiedź nas

  ul. Kopernika 38 90-552 Łódź
  W budynku Medical Magnus Clinic

  Znajdź nas