Gala MISS POLONIA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO 2020

Emocje już opadły i pozostał złoty kurz… czyli podsumowanie Gali MISS POLONIA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO.

Dziękujemy za to, że mogliśmy być partnerem tego wydarzenia. To było coś niesamowitego. Sobotni wieczór był zwieńczeniem ciężkiej pracy nie tylko dziewczyn, ale całego sztabu ludzi, którzy są odpowiedzialni za organizację.

Przygotowując warsztaty dla finalistek chcieliśmy przekazać wiedzę, która pozostanie z nimi na długo. Nie obyło się bez podstaw pielęgnacji skóry oraz sposobów dbania o sylwetkę. Każda z dziewczyn miała okazję skonsultować się z kosmetologiem, który dodatkowo dobrał zabieg przeznaczony do skóry każdej z nich. To właśnie na tym miał polegać nasz udział w organizacji wyborów Miss Polonia. Tak się nie stało… Pisząc to jesteśmy z Was dumne! Ze wszystkich razem i z każdej z osobna. Nasz zespół spędził z Wami wspaniałe dwa tygodnie, gdzie mogłyśmy poznać każdą z Was, czego nie miał okazji żaden z partnerów.

Jesteście nie tylko pięknymi, ale i bardzo wartościowymi kobietami. Chciałybyśmy żeby Wasza historia z Velvet Clinic nie skończyła się wraz z opadnięciem złotego confetti na scenie w Teatrze Wielkim. Byłyśmy zaszczycone móc patrzeć na Wasze uśmiechy, skóry pełne blasku i łzy szczęścia. Podczas wizyt w klinice związałyśmy się z Wami.

Na koniec chcemy dodać: spełniajcie marzenia, walczcie o siebie i dążcie do celów, które sobie wyznaczyłyście. Jesteście wartościowymi osobami, które dołączyły do #teamVelvet. Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy dla Was, na każdym etapie drogi Waszej kariery.

Ściskamy Was mega mocno!

Co nowego w Velvet Clinic

Napisz do nas