Jak poprawić owal twarzy? Porady i sugestie

Jak poprawić owal twarzy? Porady i sugestie

Z wiekiem owal twarzy się zmienia. Skóra traci jędrność, staje się wiotka, powoli opada. Oprócz pierwszych zmarszczek pojawiają się też inne mankamenty, takie jak opadnięte policzki i powieki, tzw. drugi podbródek, a nawet pewne zmiany rysów twarzy.

Często problemy tego rodzaju pojawiają się nie tylko w wyniku naturalnych procesów starzenia, ale również w konsekwencji poważnych chorób, ciąży lub szybkiej utraty masy ciała. W jaki sposób pozbyć się lub przynajmniej zredukować te nieestetyczne zmiany? Kosmetyki raczej nie zapewnią nam oczekiwanej skuteczności. Zabiegi chirurgiczne są zbyt inwazyjne i obarczone pewnym ryzykiem powikłań. Alternatywnym rozwiązaniem są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, wykonywane w profesjonalnych klinikach, takich jak Velvet Clinic.

W tym artykule przedstawimy trzy rekomendowane zabiegi estetyczne, których celem jest skuteczna poprawa owalu twarzy.

Skuteczna poprawa owalu twarzy? W gabinecie medycyny estetycznej!

  • Termolifting NIR. Jest to zabieg wykorzystujący promieniowanie podczerwone IR emitowane przez specjalną szafirową głowicę, której działanie dociera aż do głębokiej warstwy skóry właściwej. Proces ten jest bezpieczny, a jednocześnie skuteczny. Polega na aktywacji włókien kolagenu i elastyny do kurczenia się, czyli remodelingu w obrębie głębokich warstw skóry. W konsekwencji skóra staje się ujędrniona, napięta i elastyczna. Dochodzi do regeneracji i odnowy skóry, poprawa jej ukrwienia, a także redukcji drobnych zmarszczek. Twarz odzyskuje swój zdrowy, promienny, młodzieńczy wygląd.
  • Ergolift. To kolejna propozycja zabiegu, który oprócz podniesienia opadającego owalu twarzy, prowadzi do kompleksowego polepszenia kondycji skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz biustu przez stymulację komórek do produkcji kolagenu i elastyny. Jest to jeden z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych sposobów na zachowanie młodości w naturalny sposób. Zabieg jest zalecany w przypadku pojawiających się zmarszczek, opadającego owalu twarzy, “drugiego podbródka” oraz ogólnych problemów związanych ze zwiotczeniem skóry.
  • ULTRAFORMER III. Jest to zabieg, który może zapewnić długotrwały lifting skóry widoczny już po jednym zabiegu. A wszystko to bez użycia skalpela! Wykorzystywane podczas zabiegu urządzenie wykorzystuje technologię HIFU, czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową. Wibracje fal dźwiękowych działają na skórę, tłuszcz i mięśnie, przez co zwiększa się aktywność komórek skóry. Mikrouszkodzenia prowadzą do regeneracji i wytworzenia nowego kolagenu. Tkanki kurczą się, co daje widoczny efekt liftingu. To idealny zabieg na utratę owalu twarzy, opadające powieki, “drugi podbródek”, brak elastyczności skóry itp.

Najnowsze wpisy

Napisz do nas