Na czym polega zabieg zamykania naczynek?

Na czym polega zabieg zamykania naczynek?

Widoczne naczynka znacznie pogarszają wygląd skóry. Są nie tylko nieestetyczne, ale także mogą być przyczyną pojawiania się żylaków. Jest to bardzo nieprzyjemne i groźne schorzenie, które może mieć przykre konsekwencje w przyszłości. Na szczęście, na rynku dostępne są różnego rodzaju zabiegi, które polegają na usuwaniu naczynek, poprzez ich zamykanie. Zamykanie naczynek jest niezwykle skuteczne, a jego przebieg jest nieinwazyjny.

Laserowe zamykanie naczyń – nowoczesny i najskuteczniejszy sposób na naczynka

Skomplikowane operacje, polegające na usuwaniu żylaków mogą uszkadzać tkanki, trwają długo i wymagają wprowadzenia pacjenta w narkozę. Jednakże można tego uniknąć. Szybka interwencja w momencie pojawienia się naczynek może być ratunkiem dla skóry. Nowoczesne zabiegi zamykania naczynek krwionośnych cieszą się coraz większą popularnością. Są one prawie bezbolesne, szybkie i bardzo efektywne. Zabieg zamykania naczynek polega na pochłonięciu przez naczynie, a dokładnie przez chromofor-hemoglobinę, energii lasera. Zabieg przynosi szybkie efekty już po jednym zabiegu, a pacjent musi pamiętać o chłodzeniu, stosowaniu maści z pantenolem, delikatnym traktowaniu skóry bezpośrednio po nim.

Skóra piękna i zadbana

Warto zaznaczyć, że profesjonalnie przeprowadzony zabieg zamykania naczyń, pozwala na uzyskanie długotrwałych efektów. Zamknięcie naczynka umożliwia zredukowanie rumienia, trądziku różowatego czy naczyniaków.

Skorzystanie z ofert specjalistów gwarantuje bezpieczeństwo, sterylność i jakość wykonanego zabiegu. Laserowe zamykanie nie trwa długo, a jego cena jest bardzo atrakcyjna, zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę wynikające z niego korzyści.

Najnowsze wpisy

Napisz do nas