Skuteczne metody modelowania sylwetki

Skuteczne metody modelowania sylwetki

Zdrowa dieta i aktywność fizyczna to najlepsze sposoby na to, aby zachować zdrowie, dobre samopoczucie i atrakcyjną sylwetkę. Niestety zdarzają się problemy natury estetycznej, których nie jesteśmy w stanie wyeliminować ani poprzez prawidłowe odżywianie, ani regularne treningi.

Szczególnie wraz z upływem lat pewne mankamenty stają się coraz trudniejsze do zredukowania, mimo usilnych starań. W takich właśnie przypadkach z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która zapewnia nam kilka nowoczesnych metod skutecznego modelowania sylwetki.

Kształtowanie sylwetki na różne sposoby

  • Endermologie LPG ALLIANCE. Jest to całkowicie naturalne, bezinwazyjna i – co najważniejsze – skuteczna metoda, której celem jest uwalnianie tłuszczu, redukcja zwiotczenia skóry, przy jednoczesnym zachowaniu biologicznej równowagi organizmu. Cały proces opiera się na mechanicznej stymulacji skóry, który w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Z praktycznego punktu widzenia endermologia dla pacjentów przebiega jak masaż mechaniczny z wykorzystaniem podciśnienia. Oprócz efektu wyszczuplenia, wygładzenia, ujędrnienia zabieg ten wykazuje właściwości drenujące, pobudza krążenie i metabolizm, pomaga usunąć toksyny oraz miejscowe i oporne złogi tłuszczowe.
  • THERMOGENIQUE. Jest to seria zabiegów termogenicznych kształtujących i wyszczuplających sylwetkę, a dodatkowo skutecznie wspomagających walkę z cellulitem. Minimalna ilość zalecanych zabiegów to minimum 3. Ta metoda jest szczególnie zalecana w przypadku osób z cellulitem, problemem zatrzymania wody w organizmie, nadmierną tkanką tłuszczową, czy kłopotami wynikającymi z tzw. ciężkości nóg. Do efektów zabiegu zaliczamy m.in. odprowadzenie wody z organizmu, utratę zbędnych centymetrów w obwodach, oczyszczenie organizmu z toksyn, niwelowanie obrzęków i zastojów itp.
  • ONDA. Jest to rewolucyjny zabieg w walce z cellulitem. Podczas zabiegu wykorzystywane są unikalne mikrofale Coolwaves, które selektywnie docierają do miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. W ten sposób można skutecznie zredukować tkankę tłuszczową, zmniejszyć cellulit, ujędrnić skórę. Jest to doskonała metoda zalecana w przypadku osób, pragnących zredukować “boczki” i “oponki” na brzuchu oraz skutecznie wyszczuplić sylwetkę.

Najnowsze wpisy

Napisz do nas