Termolifting NIR – nieinwazyjne modelowanie twarzy i ciała

Termolifting NIR - nieinwazyjne modelowanie twarzy i ciała

Współczesna medycyna estetyczna zapewnia nam coraz więcej możliwości skutecznej poprawy mankamentów urody bez konieczności przeprowadzenia długotrwałych, inwazyjnych zabiegów, które często obarczone są rekonwalescencją i ryzykiem powikłań. Z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz zaawansowanej wiedzy specjalistów można efektownie i bezboleśnie poprawić kondycję skóry twarzy i ciała poprzez ujędrnienie, regenerację i zniwelowanie drobnych zmarszczek. Termolifting NIR to jeden z przykładowych zabiegów wykonywanych w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Velvet Clinic, dzięki któremu można nadać skórze piękny, zdrowy wygląd.

Na czym polega zabieg Termolifting NIR?

Termolifting NIR wykonywany jest zastosowaniem specjalnego urządzenia, które w swoim działaniu wykorzystuje promieniowanie podczerwone IR. Jest ono emitowane przez specjalną szafirową głowicę. W ten sposób można jednolicie i stopniowo rozgrzewać głębokie warstwy skóry właściwej. Wysyłane fale oddziałują na włókna kolagenu i elastyny, powodując ich gwałtowne kurczenie się, czyli tzw. remodeling.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Termolifting NIR?

Termolifting NIR to zabieg, który przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą poprawić wygląd i kondycję tych obszarów skóry, które straciły swoją jędrność. Dotyczy to zarówno twarzy, np. opadających policzków czy konturów, jak i całego ciała, np. okolic brzucha, ramion, pośladków, kolan itd.

Bardzo często na Termolifting NIR decydują się kobiety po urodzeniu dziecka. Dobre rezultaty osiągają też osoby, które w krótkim czasie zrzuciły dużą ilość kilogramów, przez co borykają się z problemem utraty jędrności skóry. To nieinwazyjny sposób na to, aby pozbyć się problemu braku napięcia i wiotkości skóry, a także zredukować niewielkie zmarszczki, „drugi podbródek” i bruzdy na ciele. Co ważne, zabieg ten jest zalecany również w przypadku różnych dolegliwości bólowych związanych obejmujących mięśnie i stawy.

Efekty po zabiegu

Termolifting NIR wpływa na skuteczną regenerację i odnowę skóry. Dzięki temu skóra staje się napięta i zwiększa się jej gęstość, odzyskując swój promienny wygląd. Dodatkowo poprawia się również ukrwienie skóry.

Najnowsze wpisy

Napisz do nas