Depilacja laserowa Primelase

Primelase Excellence to laser diodowy o bardzo wysokiej mocy, aż do 4800W. To jeden z najskuteczniejszych laserów do depilacji laserowej dostępnej na świecie. Walka z usuwaniem zbędnego owłosienia nigdy nie była tak łatwa. Zabiegom depilacji laserowej poddają się zarówno kobiety jak i mężczyźni.
Przejdź do sekcji

Informacje o zabiegu

CZAS TRWANIA ZABIEGU

15-30 minut

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW

raz na 9-12 miesięcy

Laserowe usuwanie włosów to najbardziej popularna metoda pozbywania się trwale niechcianego owłosienia z ciała. Co wyróżnia głowicę lasera Primelase to mocne chłodzenie zwiększające komfort Pacjenta podczas depilacji laserowej, co znacznie przyśpiesza czas trwania zabiegu.

Efekty, wskazania i przeciwwskazania

EFEKTY

 • gładka skóra
 • brak wrastających włosów
 • brak podrażnień

WSKAZANIA

 • wrastające włosy
 • nadmierne owłosienie
 • chęć pozbycia się owłosienia

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża
 • świeża opalenizna
 • kremy z retinolem
 • zażywanie leków światłouczulających, retinoidów, niektórych suplementów diety
 • zioła fotouczulające (dziurawiec, nagietek – przestać używać na 2-3 tygodnie przed zabiegiem)
 • stosowanie depilacji mechanicznej, np. depilatorem, woskiem lub pęsetą
 • skłonność do przebarwień
 • bielactwo, łuszczyca
 • stosowanie depilacji mechanicznej, np. depilatorem, woskiem lub pęsetą
 • stosowanie preparatów o działaniu złuszczającym (preparaty złuszczające na bazie kwasów)
 • wysoki fototyp skóry (posiadanie ciemnej karnacji)

Cennik

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Zabiegi depilacji laserowej obecnie cieszą się dużą popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Cieszy to nas, ponieważ temat depilacji laserowej nie jest już tabu i coraz więcej osób korzysta z zabiegów nie tylko ze względów estetycznych, wygody lecz także ze względów zdrowotnych.

Metody depilacji obecne do tej pory na rynku nie są trwałe. Trzeba je stale powtarzać i jest to męczące. Poza tym podrażniają wrażliwe mieszki włosowe, co przyczynia się do wrastania włosów i tworzenia się stanów zapalnych, które mogą prowadzić do przebarwień. Ogromnym minusem jest to, że pomiędzy zabiegami nie można golić włosów, ponieważ do depilacji woskiem czy depilatorem muszą one być widoczne by urządzenie czy wosk mógł chwycić.

Depilację laserową należy powtarzać ok. 6-8 razy w odstępach 6-8 lub czasami 10 tygodni w zależności od okolicy. Na jednym zabiegu nie jesteśmy w stanie pozbyć się wszystkich włosów, ponieważ każdy z włosów znajduje się w różnej fazie wzrostu (jest ich aż 3). Skuteczność zabiegów jest indywidualna i wpływ ma na to bardzo wiele czynników. W przypadku jasnych włosów lub ciemnego koloru skóry zabiegów depilacji laserowej należy wykonać nawet ok. 10. Podsumowując, wykonanie depilacji laserowej zależy od fototypu skóry oraz koloru włosów. Najlepszym przypadkiem jest pacjent o jasnej karnacji oraz ciemnych włosach, ponieważ najlepiej sprawdzi się depilacja laserem diodowym, a niechciane owłosienie z każdym kolejnym zabiegiem będzie mniej widoczne. Efekty depilacji laserowej są widoczne już po jednym zabiegu.

Czy depilacja laserowa bikini trwa długo?

Sam zabieg trwa 20-30 minut. Depilacja laserowa polega na tym, że światło lasera zostaje pochłonięte przez barwnik włosa (czyli melaninę) i niszczy elementy włosa odpowiedzialne za odżywienie go. Energia wiązki laserowej kumuluje się w cebulce włosa, dlatego przed zabiegiem depilacji laserowej należy skórę dokładnie ogolić by zabieg był skuteczny i energia kumulowała się niszcząc mieszek włosowy. Co najważniejsze zabieg depilacji laserowej musi być wykonany w fazie aktywnego wzrostu włosa, czyli w fazie anagenu. Po zabiegu depilacji laserowej naturalnym objawem jest obrzęk wokół mieszków (może nastąpić uwrażliwienie skóry), po czym następuje wyłuszczanie, czyli nastąpienie procesu wypadania. Warto przed zdecydowaniem się na wykonanie zabiegu depilacji, skorzystać z konsultacji oraz wykonania próby laserowej by wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Wizyta w naszej klinice nie może odbyć się bez szeregu pytań (np. pytania dotyczące zażywanych leków). W niektórych przypadkach można poprosić lekarza prowadzącego o ich zmianę lub jeżeli to możliwe na odstawienie ich. Depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna, dzięki wbudowanemu chłodzeniu. Najważniejsze by podczas zabiegu pojawił się obrzęk wokół mieszków włosowych, co świadczy, że parametry zabiegowe zostały prawidłowo dobrane, a działanie lasera będzie skuteczne. Usunięcie niechcianego owłosienia z różnych części ciała jest coraz bardziej popularne. Depilacja woskiem jest wypierana przez laser ze względu na efekty. Depilacja laserowa twarzy, depilacja bikini czy depilacja pach to najbardziej popularne okolice, które są poddawane zabiegom. Po zabiegu depilacji laserowej wypadanie włosów jest kluczowym objawem. Warto zaopatrzyć się w preparaty przyspieszających regenerację skóry, mające łagodzące działanie.

Czy depilacja laserowa boli?

Depilacja laserowa nóg jeszcze nigdy nie była tak szybka i skuteczna, a efekt depilacji laserowej to komfort dla każdego. Jeżeli zmagasz się z codziennym goleniem to warto zastanowić się nad depilacją laserową.

Zabiegi
rekomendowane

Zabiegi rekomendowane

REDUKCJA ZMARSZCZEK MIMICZNYCH

REDUKCJA ZMARSZCZEK MIMICZNYCH

TERMOLIFTING INFINI

TERMOLIFTING INFINI

FOTOODMŁADZANIE

FOTOODMŁADZANIE

Zapisz się na zabieg

Wypełnij formularz

  Kontakt

  Zadzwoń

  510 060 918
  (42) 253 19 50

  Napisz E-mail

  biuro@velvetclinic.pl

  Nasz adres

  Odwiedź nas

  ul. Kopernika 38 90-552 Łódź
  W budynku Medical Magnus Clinic

  Znajdź nas