Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn – jakie warto wybrać?

zabiegi kosmetyczne dla mezczyzn

W dzisiejszych czasach coraz częściej mówi się nie tylko o poprawie kondycji cery u kobiet, ale również u mężczyzn. Skóra panów wymaga troski w równym stopniu, dlatego ważne jest oczyszczanie oraz złuszczanie martwego naskórka, pielęgnacja skóry wokół oczu oraz leczenie trądziku, jeśli taki problem występuje. Rozszerzone pory, zmarszczki mimiczne oraz przebarwienia to tylko niektóre z uciążliwych defektów męskiej skóry.

Zabiegi kosmetyczne na twarz dla mężczyzn

W porównaniu do skóry kobiet, skóra mężczyzn jest grubsza w swej strukturze oraz bardzo często posiada cechy cery tłustej. By nie doprowadzić do nadmiernego zaczopowania ujść gruczołów łojowych i powstawania stanów zapalnych na twarzy polecamy peeling, czyli złuszczanie martwego naskórka. Procedury dostosowujemy indywidualnie do potrzeb skóry w zależności od stopnia jej zanieczyszczenia oraz spoistości komórek warstwy rogowej. Klinika oferuje zabiegi oczyszczające skórę twarzy przy użyciu urządzenia Aquasure H2 oraz zabiegi przy użyciu peelingów chemicznych pH Formula i EstGen, które znacznie poprawiają kondycję i wygląd skóry. By utrwalić efekt zabiegu, oferujemy produkty kosmetyczne dostosowane do określonych typów skóry. Kosmetyki te zostały stworzone specjalnie dla mężczyzn.

Procedury stosowane w przebiegu trądziku opierają się na oczyszczaniu, ale także stosowaniu zabiegów kosmetycznych ze związkami o charakterze probiotycznym, przeciwbakteryjnym, odżywczym, zmniejszającym przebarwienia. Ze względu na cięższy przebieg zmian trądzikowych niż u kobiet, wśród mężczyzn defekt stanowią blizny i obszerne stany zapalne.

Najczęściej wybierane zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn to:

  • Aquasure H2 – oczyszczanie wodorowe
  • zamykanie naczynek na twarzy i usuwanie rumienia
  • pH formula
  • EstGen
  • infuzja tlenowa DermaOXY
  • mezoterapia igłowa twarzy lub skóry głowy
  • mezoterapia mikroigłowa Dermapen 4

Wybór zabiegu uwarunkowany jest potrzebami skóry. Zazwyczaj wyżej wymienione zabiegi dla mężczyzn są stosowane w formie procedur łączonych na skórę twarzy, ponieważ polecamy zadbać o okolicę twarzy oraz dla lepszych efektów systematycznie pojawiać się na zabiegach. Poprawi to wygląd skóry, a odpowiednio dobrana pielęgnacja dopełni program zabiegowy.

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn na ciało.

Endermologia LPG Alliance to zabieg, który pozwala na relaksację i masaż mięśni po treningu oraz zmniejsza ryzyko powstawania zakwasów w różnych okolicach ciała mężczyzny. Daje efekt napięcia i ujędrnienia skóry. Jest też świetnym zabiegiem drenującym ciało, co pomaga w eliminacji miejscowych obrzęków i zastojów wodnych.

Fala uderzeniowa STORZ sprawdzi się w przypadku relaksacji ciała po ciężkim treningu. Działanie fali akustycznej jest powszechnie wykorzystywane w fizjoterapii w przypadku leczenia urazów i zwyrodnień.

Onda wykorzystuje działanie zimnych mikrofal w miejscowej redukcji komórek tłuszczowych. To odpowiedni zabieg dla panów, którzy chcą pozbyć się lokalnych stłuszczeń ciała i osiągnąć zadowalające efekty.

Popularnym zabiegiem wśród mężczyzn w ostatnim czasie stała się depilacja laserowa. Częsty problem nadmiernego owłosienia i powstawania stanów zapalnych w okolicach okołomieszkowych powoduje, że mężczyźni coraz częściej skłaniają się ku trwałej likwidacji włosów. Depilacja pozwala uzyskać długotrwały efekt kosmetyczny oraz higieniczny.

Wszystkie wyżej wymienione zabiegi poprawią wygląd panów, pozwolą usunąć włosy lub zniwelować ilość tkanki tłuszczowej.

Velvet Clinic to miejsce dla mężczyzn

Mogłoby się wydawać, że mężczyzna w klinice medycyny estetycznej to niecodzienny widok. Są jednak panowie, którzy dbają o swój wizerunek i zdrowie. Dlatego zgłoś się do nas. Stworzymy Twój indywidualny Beauty Planner dostosowany do potrzeb. Nie czekaj, zapisz się na konsultację już dziś.

Najnowsze wpisy

Napisz do nas