Komórki macierzyste

Cudowny dar naszego organizmu

Udowodniono, że w komórkach macierzystych drzemie olbrzymi potencjał regeneracyjny. Każda tkanka naszego organizmu ma swoje komórki macierzyste, dlatego każdy z nas, posiadając je w sobie, dysponuje niewyczerpanym źródłem zdrowia i młodości.

Przejdź do sekcji

W naszej klinice potrafimy wyodrębnić dorosłe, homeopatyczne komórki macierzyste, których stosowanie jest bezpieczne, ponieważ są to komórki własne pacjenta. Tylko my potrafimy wykorzystać ich multi potencjał służący naprawie uszkodzonych tkanek.
Komórki macierzyste są wyjątkowym typem komórek naszego organizmu. Są niewyspecjalizowane i mogą przekształcać się w każdą inną wyspecjalizowaną populację komórek. Ich wyjątkowość polega także na zdolność do podziałów nieskończoną liczbę razy oraz odnawiania się przez dłuższy czas.

Stale odkrywane są nowe możliwości leczenia komórkami macierzystymi w różnych dziedzinach medycyny. Jednymi z najbardziej obiecujących i najszybciej rozwijających się jest dział medycyny estetycznej, regeneracyjnej (leczenie blizn), a także chirurgii plastycznej.

W naszej Klinice Medycyny Estetycznej Velvet Clinic jako jedni z pierwszych w Polsce możemy poszczycić się wykorzystaniem komórek macierzystych w odmładzaniu skóry, ale także w naprawie jej uszkodzeń takich jak np: blizny różnego pochodzenia (potrądzikowe, pourazowe, pooperacyjne).

Nasza ścisła współpraca z dr Markiem Krochmalskim z Medical Magnus Clinic daje nam możliwość korzystania z jego bogatego doświadczenia leczenia komórkami macierzystymi. Doktor Marek Krochmalski jest wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie ortopedii i traumatologii sportowej. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął stosowanie komórek macierzystych i opracował metodę ich izolacji z krwi obwodowej pacjenta.

Na oddziale szpitalnym Medical Magnus Clinic od trzech lat leczy się komórkami macierzystymi schorzenia ortopedyczne oraz następstwa urazów narządów ruchu. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie dotyczy leczenia znakomitych sportowców, u których powstałe urazy mogły doprowadzić do zakończenia kariery sportowej.

Liczne znaczące sukcesy po przebytym leczeniu komórkami macierzystymi zachęciły nas do wykorzystania cudownych możliwości komórek macierzystych w medycynie estetycznej i regeneracyjnej.

Cennik

Zabiegi
rekomendowane

Zabiegi rekomendowane

Zapisz się na zabieg

Wypełnij formularz

  Kontakt

  Zadzwoń

  510 060 918
  (42) 253 19 50

  Napisz E-mail

  biuro@velvetclinic.pl

  Nasz adres

  Odwiedź nas

  ul. Kopernika 38 90-552 Łódź
  W budynku Medical Magnus Clinic

  Znajdź nas