Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Możliwości medycyny estetycznej i stosowanie kwasu hialuronowego to nie tylko zatrzymywanie procesów starzenia się skóry. Poza standardowymi zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej coraz częściej w klinikach spotykane są również zabiegi urologiczne. Strefa seksualna kobiet i mężczyzn nadal pozostaje tematem tabu, zwłaszcza w momencie, kiedy pojawiają się problemy czy komplikacje. Szczególnie dla mężczyzn jest to temat bardzo kłopotliwy i może wpływać na pewność siebie oraz przekładać się na relacje związku. Biorąc pod uwagę fakt, że życie seksualne odgrywa bardzo istotną rolę w naszym funkcjonowaniu powinniśmy dążyć do jego maksymalnego polepszenia i zdecydowanie nie godzić się na brak satysfakcji w relacjach intymnych.

Przejdź do sekcji

Oczywiście rynek farmakologiczny oferuje Panom różne produkty wspomagające sprawność seksualną, jednak bardzo często są one niewystarczające i konieczne jest zdiagnozowanie problemu. Potrzebna jest wtedy wizyta u lekarza specjalisty z zakresu urologii, który rozpozna problem pacjenta i dobierze metodę, umożliwiającą poprawę kształtu członka w sposób nieinwazyjny.

Informacje o zabiegu

CZAS TRWANIA ZABIEGU

ok. 45 min

ILOŚĆ ZABIEGÓW W SERII

1

Efekty, wskazania i przeciwwskazania

Na efekty zabiegu powiększania penisa należy poczekać średnio ok. 7 do 10 dni. Czas oczekiwania na rezultaty jest związany z tym jak szybko preparat ułoży się i zwiększy swoją objętość, czego efektem jest rozciąganie skóry i pogrubienie obwodu po zabiegu modelowania członka.

EFEKTY

 • poprawa wyglądu członka
 • poprawa satysfakcji seksualnej
 • nabranie pewności siebie
 • poprawa intensywności doznań

WSKAZANIA

 • niezadowolenie z wyglądu prącia
 • brak satysfakcji seksualnej
 • problemy podczas erekcji
 • kompleks wielkości

PRZECIWWSKAZANIA

 • choroby autoimmunologiczne
 • skłonność do powstawania blizn przerosłych lub keloidów
 • stany zapalne skóry (bakteryjne, wirusowe, grzybicze)
 • choroby weneryczne
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy
 • choroby nowotworowe

Na czym polega zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym?

Kwas hialuronowy to naturalny składnik występujący w skórze. Doskonale sprawdza się w nieinwazyjnych zabiegach dając naturalny efekt i możliwość kształtowania obszarów bez pomocy implantów. Kwas doskonale wiąże wodę, jednocześnie nawilżając i stymulując produkcję kolagenu. Powiększenie penisa kwasem hialuronowym polega na podaniu kwasu hialuronowego za pomocą igły w celu wymodelowania członka. Zwiększenie długości prącia nie jest obecnie możliwe. Efekt powiększenia, na który jesteśmy ukierunkowani to zwiększenie objętości penisa.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, które lekarz podaje w podstawę prącia, co pozwala maksymalizować komfort Pacjenta. Cały zabieg trwa około 45 minut. Wielu Pacjentów jest zadowolonych ze swojego ciała. Doskonałą sylwetkę zawdzięczają zazwyczaj dużej ilości wykonanych ćwiczeń na siłowni, jednak niestety nie każdą część ciała możemy wyćwiczyć czy powiększyć. Idealnym przykładem jest właśnie prącie, dlatego urologia estetyczna wychodzi na przeciw i oferuje nieinwazyjną pomoc jaką jest procedura modelowania prącia przy pomocy kwasu.

Etapy zabiegu

Przed przystąpieniem do zabiegu wykonywany jest szczegółowy wywiad, który przeprowadza lekarz specjalista z zakresu urologii, połączony z dokumentacją zdjęciową. Powiększenie penisa to zabieg przeznaczony dla mężczyzn, którzy nie są zadowoleni z wyglądu własnego prącia i chcieliby poprawić jego wygląd poprzez zwiększenie objętości tkanki członka.

Etapy powiększania penisa kwasem hialuronowym:

 1. Szczegółowy wywiad, podczas którego lekarz dokładnie tłumaczy wskazania, przeciwwskazania i możliwe oczekiwane efekty.
 2. Dokumentacja medyczna, zdjęciowa.
 3. Procedura zabiegu zaczyna się od znieczulenia miejscowego u podstawy prącia za pomocą lidnokainy (lignocainy) w celu (zniesienia)zminimalizowania bólu.
 4. Preparat podawany jest równomiernie, na całej długości(trzonu prącia) za wyjątkiem żołędzi, tak aby członek równomiernie zwiększył swój obwód za pomocą preparatu. Podczas zabiegu nie dochodzi do utraty krwi.
 5. Po zabiegu efekt jest widoczny natychmiast.(to nie jest etap)
 6. Ponowne wykonanie dokumentacji zdjęciowej.
 7. Poinformowanie Pacjenta o zaleceniach pozabiegowych.

Po zabiegu efekt jest widoczny natychmiast. Ostatecznych rezultatów należy spodziewać się po około dwóch tygodniach.

Zalecenie pozabiegowe

Po zabiegu modelowania penisa zaleca się wstrzemięźliwość seksualną przez około dwa tygodnie. Poza tym Pacjent bez problemu może wrócić do normalnej pracy i codziennych obowiązków. Penis może być obolały lub mogą pojawić się niewielkie siniaki.

Czy powiększenie penisa kwasem hialuronowym jest bezpieczne?

Metoda modelowania penisa to zabieg, który powinien być wykonywany przez lekarza urologa, który wykona zabieg w znieczuleniu i w bezpieczny sposób poda preparat w tkanki. Nie wolno wstrzykiwać preparatu w okolicę ciał jamistych. W przypadku wykonywania zabiegu przez niedoświadczonego specjalistę może dojść do powikłań, m. in. do martwicy skóry prącia.

Cennik

Powiększania penisa

Zabiegi
rekomendowane

Jakie są inne metody powiększania penisa?

Rynek farmaceutyczny jak i inne branże, oferują szeroki wachlarz możliwości by pomóc mężczyznom w sferze seksualnej, która odgrywa znaczący wpływ na życie i pewność siebie. Przywiązując uwagę do swojego ciała mężczyźni nie powinni zapominać o sferze intymnej, bo zadowolenie partnerki bądź partnera ma znaczenie w relacjach i związkach.

Tabletki na powiększanie penisa

Do najczęściej spotykanych metod należą tabletki na powiększenie penisa. Jest to wiodący sposób ponieważ jest on bardzo łatwo dostępny. Tabletki można kupić w wielu sklepach internetowych, co daje dużą anonimowość. Efekt jest krótkotrwały, bazujący na poprawie krążenia i zwiększeniu libido.

Powiększanie penisa pompką

Powiększanie penisa pompką to najstarsza z metod powiększania członka. To kolejny krótkotrwały sposób bazujący na wytworzeniu podciśnienia w specjalnym „pojemniku”, który powoduje zwiększony napływ krwi do prącia.

Powiększanie penisa – ćwiczenia

Najtańszą metodą, nie wymagającą nakładów finansowych, to wykonywanie ćwiczeń. Tutaj trzeba liczyć się z systematycznością i wykonywać ćwiczenia regularnie, co nie daje gwarancji spektakularnych efektów. Jak w każdych ćwiczeniach ważna jest rozgrzewka, dlatego przed przystąpieniem do treningu ważne jest by nałożyć kompres lub zamoczyć członka w wodzie w celu rozszerzenia naczyń krwionośnych. Do najbardziej popularnych metod należy rozciąganie prącia.

Powyższe metody są mało inwazyjne i doraźne, nie dają długotrwałych efektów więc ich efektywność jest po prostu nikła.

Powiększanie penisa własnym tłuszczem

Wśród mało inwazyjnych metod obok kwasu hialuronowego mamy do dyspozycji modelowania penisa za pomocą tłuszczu, czyli autologicznego przeszczepu tkanki tłuszczowej. Nie jest to metoda dla każdego, bo przede wszystkim ważne jest by pobrać odpowiednią ilość tkanki tłuszczowej, która u osób ćwiczących i aktywnych fizycznie jest na dość niskim poziomie. Sama procedura trwa o wiele dłużej (ok. 2h) niż metoda z użyciem kwasu hialuronowego. Trzeba również liczyć się z rekonwalescencją miejsca, z którego pobierana jest tkanka tłuszczowa. Odpowiednia ilość tłuszczu pozwala nam na pogrubienie, ale nie wpływa na długość penisa.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Velvet Clinic

W naszej klinice zabieg wykonuje jeden z najlepszych specjalistów w dziedzinie urologii - dr n. med. Oskar Pietraszun. Jako mężczyzna i przede wszystkim lekarz pełen profesjonalizmu omówi z pacjentem każdy problem urologiczny, nawet ten, który może wydawać się bardzo wstydliwy. Podczas wizyty dr Pietraszun rozwieje wszelkie wątpliwości i odpowie na wszystkie pytania związane z zabiegiem.

Zabiegi rekomendowane

IPIXEL

IPIXEL

OCZYSZCZANIE WODOROWE AQUASURE H2

OCZYSZCZANIE WODOROWE AQUASURE H2

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Zapisz się na zabieg

Wypełnij formularz

  Kontakt

  Zadzwoń

  510 060 918
  (42) 253 19 50

  Napisz E-mail

  biuro@velvetclinic.pl

  Nasz adres

  Odwiedź nas

  ul. Kopernika 38 90-552 Łódź
  W budynku Medical Magnus Clinic

  Znajdź nas