Depilacja laserem Soprano Ice Platinum

Depilacja laserem Soprano Ice Platinum

Usuwanie zbędnych włosów za pomocą urządzeń laserowych jest jedną z najbardziej nowoczesnych i bezpiecznych metod. W ten sposób na długi czas można pozbyć się owłosienia z nóg, rąk, strefy bikini oraz innych miejsc. Jednak nie każdy rodzaj urządzenia laserowego ma to samo działanie, ponieważ mogą one emitować różny rodzaj światła, w związku z czym stają się mniej skuteczne w przypadku jasnych włosów, a sam zabieg może być dość bolesny. Dlatego warto korzystać z nowych odkryć technologicznych, które wyróżnia skuteczność i jak najbardziej komfortowy przebieg zabiegu.

Precyzyjne dopasowanie

Jednym z najnowszych rodzajów urządzeń laserowych przeznaczonych do depilacji jest laser Soprano ICE Platinum, który jako pierwszy podczas pojedynczego impulsu emituje światło aż o trzech długościach fal. Tak innowacyjne rozwiązanie pozwala na znacznie większą skuteczność niż w przypadku lasera wytwarzającego tylko jeden rodzaj światła. Dzięki depilacji Soprano Ice Platinum możliwe jest skuteczniejsze uszkadzanie struktury cebulek włosowych i łatwiejsza depilacja każdego rodzaju włosów – bez względu na ich kolor i strukturę. To także większa precyzja każdego z impulsów, co przyczynia się do braku możliwości uszkodzenia tkanek znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie mieszków włosowych. Dodatkowo technologia ICE chłodzi powierzchnię skóry podczas trwania zabiegu, dzięki czemu zapobiega odczuwaniu bólu i oparzeniom powierzchni skóry, które mogłoby wywołać światło lasera.

Zabieg laserem Soprano ICE Platinum można polecać osobom o różnym kolorze owłosienia, w tym nawet bardzo jasnym, a także wszystkim zmagającym się z problemem wrastających włosków. Wykonywać go można przez cały rok, w tym nawet na ciemnej lub opalonej skórze, jeśli tylko nie jest podrażniona ani uszkodzona. To również dobre rozwiązanie dla tych, którzy obawiają się bólu związanego z wykonywaniem depilacji laserowej. Po przeprowadzonym zabiegu można bez obaw wrócić do codziennych czynności, ponieważ nie jest on inwazyjny. Aby osiągnąć trwały efekt, zaleca się wykonanie całej serii, która zależnie od wskazań może składać się z 4 do 10 powtórzeń zabiegu.

Najnowsze wpisy

Napisz do nas