ONDA – rewolucja w walce z cellulitem

ONDA - rewolucja w walce z cellulitem

Każda kobieta z całą pewnością zna przynajmniej kilka sposobów na walkę z cellulitem, a wśród nich domowe metody, ćwiczenia, kosmetyki, dermokosmetyki, zabiegi kosmetyczne itd. I chociaż w gazetach, portalach internetowych, a nawet książkowych poradnikach mnóstwo jest różnorodnych porad na ten temat, to jednak ich skuteczność najczęściej okazuje się znikoma.

cellulit to defekt skóry, z którym boryka się bardzo wiele kobiet w różnym wieku. Co ciekawe, problem ten dotyka nie tylko pań z nadwagą, ale również osób o normalnej czy nawet szczupłej budowie ciała. Czy zatem istnieje szansa na skuteczne pozbycie się cellulitu? Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. W profesjonalnych gabinetach, takich jak Velvet Clinic, wykonywany jest zabieg ONDA, który obecnie określany jest jako prawdziwa rewolucja w walce z cellulitem.

Na czym polega zabieg ONDA?

Podczas zabiegu ONDA wykorzystywane są unikalne mikrofale Coolwaves, które docierają do miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej i doprowadzają do jej redukcji. Jednocześnie cały proces jest całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny. Nie dochodzi do naruszenia otaczających tkanek. Zabieg przeprowadzany jest w komfortowych dla pacjenta warunkach i nieodczuwalny jest żaden dyskomfort (odczuwalne jest jedynie wyraźne ciepło).

Podczas całego procesu stosowane są dwie głowice: płytkiego działania i głębokiego działania. Pierwsza z nich wpływa na ujędrnienie skóry i doprowadza do redukcji powierzchniowego cellulitu. Z kolei druga skutecznie redukuje tkankę tłuszczową i głęboki cellulit.

Jakie rezultaty zapewnia ONDA?

Dla uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów w serii. Ilość i specyfika zabiegów zawsze dostosowywana jest do indywidualnych uwarunkowań pacjenta. W rezultacie można spodziewać się przede wszystkim wyraźnie zredukowanego cellulitu. Dodatkowo zabieg prowadzi do redukcji tkanki tłuszczowej oraz zniwelowania nieestetycznych “boczków” i “oponki” wokół brzucha. W konsekwencji skóra staje się znacząco ujędrniona, a sylwetka wyszczuplona.

Najnowsze wpisy

Napisz do nas