Zastosowanie urządzeń laserowych w medycynie estetycznej

Zastosowanie urządzeń laserowych w medycynie estetycznej

Urządzenia laserowe znalazły bardzo szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach naszego życia. Ostatnio bardzo często są wykorzystywane w medycynie estetycznej, na przykład podczas usuwania zbędnego owłosienia, redukcji zmian barwnikowych, plam starczych, a także likwidowania tatuaży, blizn oraz rozstępów. Pomagają w walce z żylakami i rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi. Jednym z najnowocześniejszych urządzeń wykorzystujących światło lasera do zastosowań medycznych i urodowych jest wielofunkcyjna platforma Alma Harmony XL Pro, która może być stosowana nie tylko do twarzy, ale także podczas zabiegów wykonywanych w innych miejscach ciała.

Platforma laserowa Alma Harmony XL Pro

Czasami wystarczy usunięcie jedynie drobnych mankamentów urody, aby wydobyć naturalne piękno naszego ciała, przestać się wstydzić wszelkich niedoskonałości oraz poprawić samoocenę pacjenta. W takich przypadkach niepotrzebne są zabiegi operacyjne, które mogą nieść za sobą wiele skutków ubocznych, ale przydatne okazuje się światło lasera, które pozwala na poradzenie sobie z wieloma problemami i defektami kosmetycznymi. Z pomocą przychodzi platforma Alma Harmony XL Pro, która obsługuje rozmaite  rodzaje światła laserowego, dzięki czemu podczas każdego zabiegu możliwe staje się dobranie odpowiedniej długości wiązki lasera dostosowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta. Oprócz lasera wykorzystuje ona światło podczerwone, ultrafiolet i LED oraz ultradźwięki, zależnie od tego, jakie działanie w danym momencie będzie najkorzystniejsze i najbardziej potrzebne.

Dzięki wykorzystaniu urządzenia Alma Harmony XL Pro możliwe jest usuwanie zmian naczyniowych na rękach i nogach, likwidowanie często pojawiających się problemów estetycznych, takich jak rozstępy, blizny, trądzik oraz rozszerzone naczynka krwionośne. Urządzenie to służy także do przeprowadzania bezoperacyjnego liftingu skóry twarzy oraz redukcji zmarszczek pojawiających się na skórze twarzy, szyi i dekoltu.

Najnowsze wpisy

Napisz do nas